CrossFitFoto & VideoO wszystkim

Urywki internetów #11

dodany przezKamil Timoszuk 19 września 2017 0 Komentarzy

Nowy tydzień i nowe filmowe podsumowanie. Tym razem z dużym naciskiem na dwa tematy – crossfitowe zawody w Polsce oraz promocja boxów.

Tak się ostatnio składa, że co weekend gdzieś w Polsce crossfiterzy zjeżdżają się aby powalczyć ze sobą. To czy aby przypadkiem tych imprez nie jest już trochę za dużo, to temat na inny tekst. Do napisania którego się trochę zbieram. Z drugiej strony, czy aby jeszcze jakiś czas temu wiele osób, łącznie ze mną o tym nie myślało? Aby tego wszystkiego było zatrzęsienie. No to się doczekaliśmy.

I dziś właśnie mam dla was trzy filmy z dwóch takich imprez. Pierwszą z nich było LOGinLAB w Warszawie. Jednak materiały o tych zawodach i ogólnie targach FIWE tworzyły różne podmioty. Ja wam podsyłam relacje od firmy Staropolanka i „reportera” Wojtka Kosendiaka oraz dziewczyny którą w internecie możecie znać z fanpage Ze sztangą jej do twarzy. Obejrzyjcie sobie w ramach przypomnienia jak to w stolicy było.W miniony weekend jedną z kilku imprez w Polsce, była druga edycja Wejher Cross Games rozegranych w Wejherowie. Relacje filmową z tego wydarzenia zdążył już przygotować portal GWE24.pl


Natomiast dzisiejszą wisienką na tym crossfitowym torcie niech będą materiały promocyjne dwóch boxów. Jednym z nich jest warszawski CrossFit Ursynów i tamtejsze niedźwiedzie. Drugim zaś jest miejscówka o której przyznaję się, ale usłyszałem dopiero niedawno i mowa tu o CrossFit Sosnowiec. Jednak to właśnie w tym drugim filmie została użyta moim zdaniem fajniejsza ścieżka dźwiękowa. Nuta, która nie jest taka oczywista w kontekście CrossFitu i być może właśnie dlatego tak dobrze mi osobiście „siada” 🙂 Sami zresztą zobaczcie i posłuchajcie.