CrossFitO wszystkimZawody & Eventy

Under The Bridge Championship

dodany przezKamil Timoszuk 8 lutego 2018 0 Komentarzy

Dolny Śląsk, a w szczególności miasto Wrocław, ma sporo zasług dla polskiej sceny CrossFit. To właśnie tam powstał pierwszy afiliowany box oraz odbyły się jedne z pierwszych dużych międzynarodowych zawodów. W obecnych realiach kolejne boxy z tego miasta chcą próbować iść tą drogą.

Jednym z takich boxów w ostatnim czasie okazał się być Bridge Nation CrossFit. Jedno z 9 takich miejsc właśnie we Wrocławiu, które 1 kwietnia będzie obchodzić swoje pierwsze urodziny. I właśnie z tej okazji zdecydowano się na uczczenie tej ważnej dla nich chwili poprzez sprawdzenie sprawności swoich klubowiczów, a także chętnych ludzi z całej Polski. Wszystko pod szyldem imprezy Under The Bridge Championship.


Zawodnicy i zawodniczki zmierzą się ze sobą w takich kategoriach jak:

– Open Men
– Open Women
– Elite Men
– Team 1 + 1 Men – Women
– Masters Men 40+

Aby to zrobić należy do 13 lutego zapisać się i przesłać swoje wyniki wraz z wideo z dwóch pierwszych workoutów eliminacyjnych. Wtedy też zostanie ogłoszony workout numer 3 na którego wykonanie będzie kolejnych 7 dni, a pod koniec lutego poznany całą stawkę zawodników jaka weźmie udział w imprezie. Jak pokazały już pierwsze workouty łatwo na pewno nie będzie 🙂Pomimo tego, że jest to pierwsza tego typu impreza w Bridge Nation CrossFit, to już na starcie kilka znanych w crossfitowym i nie tylko środowisku marek postanowiło zaufać organizatorom i wesprzeć ją. Wśród partnerów tego eventu są takie firmy jak Unbroken Store, Men’s Health, Legal Cakes, AllNutrition czy też Akademia Mistrzostwa Sportowego. Dzięki takiemu wsparciu już sami zwycięzcy eliminacji otrzymają najnowsze buty Reebok Nano 8. Wraz z tą ostatnią z wymienionych firm udało się też stworzyć klimatyczny materiał promocyjny.


A co sami organizatorzy mówią o swojej imprezie? Sławek Zawrotniak mówi tak:

Już od dawna zamierzaliśmy zorganizować zawody, a w związku z tym, że 01.04 nasz box obchodzi pierwsze urodziny ustaliliśmy termin zawodów na koniec marca. Po części traktujemy je jako uczczenie roku naszej pracy nad rozwojem klubu, ale nie ograniczamy się tylko do naszych klubowiczów ponieważ zapraszamy do udziału wszystkich chętnych.

Głównym celem zawodów jest współzawodnictwo i dobra zabawa. Treningi jakie rzucimy na uczestników będą ciekawe i zarazem bardzo wymagające. Zdecydowana większość zawodników będzie miała okazję mierzyć się z elementami, których nigdy przedtem nie robili. Jeśli chodzi o same treningi to mogę tylko powiedzieć, że będzie ich dużo i będą sprawdzać każdy aspekt sprawności fizycznej. Dzięki naszym partnerom i wspólnemu zaangażowaniu, szykuje się więc nie lada widowisko!

Tak więc jeśli chcielibyście wziąć w nim udział, to śmiało możecie jeszcze próbować. Zapisy trwają do 13 lutego na Athletes Zone pod TYM linkiem. Ekipa Bridge Nation CrossFit postara się o to, aby każdy kto dotrze na ich imprezę, wywiózł z Wrocławia jak najwięcej dobrych wspomnień. Zaś zawody Under The Bridge Championship powinny się wpisać na listę imprez udanych i wartych uwagi przez szerszą publiczność w przyszłości.