fbpx
CrossFitO wszystkim

Nowi gracze wchodzą do gry!

dodany przezKamil Timoszuk 4 września 2017 0 Komentarzy

Koniec wakacji ma swoje plusy i minusy. Tak się szczęśliwie składa, że w tym roku tych pierwszych jest znacznie więcej. Jednym z nich jest to, że wraz z wrześniem nadchodzą kolejne crossfitowe imprezy w Polsce. A wśród nich jedna na którą szczególnie czekam.

Będąc dzieciakiem nie jest się wielkim fanem września. Wiecie, szkoła i te sprawy 🙂 Z wiekiem ten fakt zmienia się diametralnie i ostatnio dochodzi to do mnie ze zdwojoną siłą. Dlaczego? Bo tak się składa, że niebawem, „na stare lata”, wracam chyba do edukacji. Z własnej nieprzymuszonej woli i to na najprawdopodobniej na dwóch frontach. O tym jednak planuję napisać za jakiś czas jak już wszystko dopnę na ostatni guzik. Jednak nie ukrywam, że nawet ja jestem trochę tym faktem zaskoczony 😉

Faktem jest jednak to, że najbliższe weekendy spędzę poza domem nie za sprawą szkoły, a za sprawą kolejnych wyjazdów. Te wrześniowe to Warszawa w której planuję dotrzeć na otwarcie boxa CrossFit Łomianki oraz Targi FIWE z kolejną edycją LOGinLAB na czele. Kolejny weekend to Bydgoszcz i XI edycja kultowej imprezy Battle Of The Machines. I piszę w tej chwili o samej imprezie głównej, a nie afterze 😉 W ostatnim weekend września póki co mam dylemat, bo w jeden weekend odbywają się dwie ciekawie zapowiadające się eventy – Cross Miners w Katowicach oraz Lublin AirPort Games 2017. Póki co jednak skupiam się na pewnikach.

Pewnikiem zaś jest to, że w Bydgoszczy podczas BOTM XI wręczę po raz trzeci swoje wyróżnienie. O jakim wyróżnieniu mowa? Jeśli ktoś jeszcze tego nie wie, niech klika TUTAJ i wszystko będzie jasne. O tym kto to dostanie, zadecyduję ja oraz cała ekipa organizująca Battle Of The Machines czyli „Ludzie Szubskiego” 😉 Ja jednak w okresie wakacyjnym chciałem aby do grona partnerów dołączyły kolejne firmy, które wspierają tę akcję. I wiecie co? Udało się! Dlatego dziś do Amarok Nutrition, Unbroken Store, Fitness-Food.pl, Maslove, Rocktape, Rep In Peace, Athletes Zone oraz Akademii SuperTrainer dołączają kolejni dwaj poważni gracze.

Pierwszą z firm której spodobał się mój pomysł jest Survival Race. Cykl niezwykle popularnych biegów z przeszkodami na wsparciu którego nie ukrywam, że bardzo mi zależało. Dlaczego? Ponieważ chciałem aby nagrodzona osoba miała okazję nie tylko dostać nagrody rzeczowe, ale także szansę na przeżycie nowych emocji. I do tego celu dowolnie wejściówka na wybraną edycję Survival Race w 2018 roku nada się świetnie!

Drugim z graczy jest WypiekAna czyli firma, która napełnia brzuchy z wielu z was i za to ją trzeba lubić 😉 Osoba która zostanie nagrodzona, otrzyma wprost do domu masę świeżych batonów produkcji tej firmy. Tak aby móc podjadać to sobie w wolnych chwilach albo podzielić się z kimś i sprawić komuś przyjemność 🙂

Dlatego też ja sam uśmiecham się na samą myśl o tym, że uda się niebawem znowu kogoś nagrodzić i przy okazji uszczęśliwić. Tak więc do zobaczenia w Bydgoszczy!