fbpx
Foto & VideoMoje kadryO wszystkim

Moje Kadry: MOKS Białystok – FC Toruń

dodany przezKamil Timoszuk 21 grudnia 2017 0 Komentarzy

Białostockie zespoły ligowe chyba nie lubią świątecznych prezentów. I to nawet nie tyle dostawać, co je sobie wywalczać. Po tym jak w ostatnim meczu przed przerwą świąteczną przegrała swój mecz Jagiellonia, tak w jej ślady poszedł wczoraj MOKS Słoneczny Stok Białystok.

Debiutujący w tym sezonie w futsalowej ekstraklasie zawodnicy MOKS-u grają w tej lidze w kratkę. Świetne występy potrafią przeplatać słabszymi i kolejnymi stratami punktów. Ostatnim ich przeciwnikiem przed świątecznym odpoczynkiem był FC Toruń. Ekipa która w tym roku najprawdopodobniej będzie się bić o czołowe miejsca w lidze. Pisząc czołowe, mam oczywiście na myśli drugie lub trzecie, bo mistrza Polski można by w sumie wręczyć już teraz dla Rekordu Bielsko-Biała. Drużyny, która jak na razie wygrała wszystkie 11 spotkań a ich bilans bramkowy to 90-19. No potwór nie zespół.

Wracając jednak do wczorajszych wydarzeń w Białymstoku, to przez długi czas gospodarze walczyli z rywalami jak równy z równym. Niestety do czasu. Najpierw bramka na 0:1 w pierwszej połowie, a już na pewno bramka na 0:2 w drugiej rozwiała wszelkie wątpliwości co do tego, kto będzie miał radośniejsze święta w tym roku. Ja natomiast zapraszam do obejrzenia kilku złapanych chwil tego meczu moim aparatem.