Kalendarz Imprez

 

Jeśli organizujesz jakieś zawody crossfitowe (boxowe lub ogólnopolskie), biegi terenowe z przeszkodami, szkolenia i warsztaty związane z tematyką CrossFit czy też inne imprezy o tej charakterystyce, to napisz na maila kamil.timoszuk@gmail.com aby twoja impreza znalazła się tutaj i dowiedziało się o niej jak najwięcej osób!
Paź
14
nie
Zostań Crossfitowym Psubratem vol. II @ Lea 116, Kraków
Paź 14 całodniowy

Tegoroczna edycja zawodów odbywa się w Krakowie, w miejscu, które na mapie miasta jest stosunkowo nowe – ciesząca się w XX wieku dynamicznym rozwojem urbanistycznym dzielnica Bronowice, zyskała w kwietniu tego roku nowy punkt. W niegdysiejszym Zakładzie Badań i Wytwarzania Odpornych Powłok stworzyliśmy niepowtarzalny w swoim klimacie klub.

CrossFit Lea to ponad tysiąc metrów kwadratowych powierzchni do pracy nad swoją siłą i kondycją – dwie strefy CrossFit, Sala Fitness, Strefa OLY i najlepiej w Polsce wyposażona strefa Endurance. To także najwyższej jakości sprzęt do ćwiczeń oraz zespół rewelacyjnych w swoim fachu trenerów.

Nasza główna misja to zarażanie pasją do aktywności sportowej każdego rodzaju. Przekraczamy granice, łamiemy schematy i wychodzimy z rutyny. Nie zamykamy się w sztywnych ramach CrossFitu – łączymy go z innymi dyscyplinami i uparcie wierzymy, że dajemy ludziom radość.

Radość powodowaną przez endorfiny towarzyszące wysiłkowi fizycznemu, radość z progresu zauważanego w czasie procesu treningowego i radość z osiągania założonych celów treningowych. Bo nic nie sprawia nam większej przyjemności niż myśl, ze wspieramy rozwój innych.

A teraz mamy także ogromną przyjemność w murach naszego klubu gościć najlepszych zawodników z naszego kraju, po to, by wesprzeć szczytny cel i pomóc zwierzakom, które na codzień są bezbronne i całkowicie zależne od nas – ludzi

Zapraszamy już w październiku