Kalendarz Imprez

 

Jeśli organizujesz jakieś zawody crossfitowe (boxowe lub ogólnopolskie), biegi terenowe z przeszkodami, szkolenia i warsztaty związane z tematyką CrossFit czy też inne imprezy o tej charakterystyce, to napisz na maila kamil.timoszuk@gmail.com aby twoja impreza znalazła się tutaj i dowiedziało się o niej jak najwięcej osób!
Paź
19
pt
Trzecie Urodziny CrossFit DogField
Paź 19@13:14 – 14:14

Nadchodzi ten niezwykły dzień, a najlepiej go świętować z najbliższymi sercu boxa czyli z Wami!

Jak co roku, zorganizowane będą wewnętrzne zawody, w których brać będą udział TEAMY MM+W.
Zapisy standardowo odbywać się będą na recepcji klubu, a head coach zadba o dreszczyk emocji i ostateczny skład teamu ogłosi w dniu zawodów 😀

Zeszłoroczne urodziny były pełne niespodzianek, śmiechu i wielu pozytywnych emocji. Jesteśmy przekonani, że i w tym roku będzie podobnie i ile nie lepiej.

Śledźcie wydarzenie, niebawem pojawi się więcej informacji.

Paź
27
sob
Warsztaty Kettlebell @ Międzyleska 4, Wrocław
Paź 27@10:00 – Paź 28@16:00

Lis
10
sob
Warsztaty gimnastyczne w Crossfit Wrocław @ Bacciarellego 54, Wrocław
Lis 10@10:00 – 15:00

Już 10.11.2018 roku (sobota) zapraszamy na warsztaty, które poprowadzi Adrianna Lipska. Czas trwania to 4-5 godzin i zależy on od liczby uczestników. Plan warsztatów jest elastyczny i zależy od możliwości i poziomu sprawności uczestników 🙂 .
Ramowy plan warsztatów:
– Mobility w gimnastyce (rozciąganie, core)
– stanie na głowie
– stanie na rękach
– chodzenie na rękach
– pompka w staniu na rękach
– siłowe podciągnięcie na drążku
– siłowy toes to bar
– kipping
– ring muscle up
– bar muscle up
Koszt to tylko 130zł, a liczba miejsc ograniczona! Zapraszamy 

Aby potwierdzić swój udział proszę o przelew na nr konta: 23 1950 0001 2006 0039 2853 0001 z tytułem Warsztaty gimnastyczne 🙂 Oraz e-mail na Adrianna.lipska@gmail.com

Lis
18
nie
Kettlebells w treningu siłowym @ Al. Kasztanowa 3a, Wrocław
Lis 18@10:00 – 14:00

Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkie osoby związane z treningiem siłowym, w tym Crossfit, dwubój olimpijski oraz trenujące trójbój siłowy na seminarium kettlebells w treningu siłowym. Seminarium ma na celu indywidualne wyodrębnienie tzw. „weak points” i wprowadzenie korekcji w realizowany plan treningowy.

Program:

I część – MOBILITY
Poprawa aktywnego ROM, praca nad stabilizacją z wykorzystaniem odważników kulowych ze szczególnym zwróceniem uwagi na staw barkowy i biodrowy.

II część – POWER
Oddech przeponowy, siła eksplozywna i ich znaczenie w procesie generowania mocy. Nauka najważniejszych technik tj. swing, one hand swing, clean.

III część – ACCESSORIES
Akcesoria z odważnikami kettlebells, które powinieneś umieścić w swoim treningu siłowym. Prewencja urazów pod sporty siłowe, prehabilitacja w treningu personalnym.

Cena:
— 290 zł (zaliczka 200 zł płatna po przesłaniu formularza zgłoszeniowego, reszta kwoty płatna na tydzień przed rozpoczęciem szkolenia)