Foto & VideoO wszystkim

Filmowa pigułka z ASGC

dodany przezKamil Timoszuk 15 lutego 2019 0 Komentarzy

Mógłbym pisać długo o tym jak bardzo warto pojechać na obóz All Stars Gymnastics Camp. Powodów aby to zrobić jest wiele. Po co mam to jednak robić skoro mogę wam to dziś pokazać?

W ubiegłym tygodniu przez 6 dni sala gimnastyczna AWF-u w Białej Podlaskiej była okupowana przez uczestników All Stars Gymnastics Camp. Ludzi chcących dowiedzieć się lub nauczyć od trenerów, którzy na gimnastyce pozjadali zęby, paru wskazówek czy elementów które im pomogą w osiągnięciu ich celów. A cele były naprawdę różne. Tak różne jak różni byli uczestnicy i ich prezentowany przez nich poziom. Każdy jednak bez wątpienie znalazł tam coś dla siebie. Zresztą zobaczcie sami jak to wyglądało dzień po dniu!

DZIEŃ I


DZIEŃ II


DZIEŃ III


DZIEŃ IV


DZIEŃ V


DZIEŃ VI


Tak więc jak widać na załączonych filmach, które są tylko skromnym wycinkiem obozu, działo się na nim naprawdę wiele. Tak wiele, że nie ma praktycznie żadnej możliwości aby to wszystko pokazać w takich relacjach. Jest jednak jeden sprawdzony sposób, aby zobaczyć jak to wszystko wygląda naprawdę. Jaki? Po prostu wybrać się na kolejną edycję ASGC już na początku lipca 2019 roku!