fbpx
CrossFitO wszystkimZawody & Eventy

CrossRun Paprocany nadchodzi!

dodany przezGość 11 maja 2018 0 Komentarzy

Lubisz wyzwania? Tak jak my nie znasz słowa OGRANICZENIE? Pot, zmęczenie i adrenalina nakręcają Cię do coraz cięższych treningów? No to chyba nadajemy na tych samych falach!

Dwie lojalne, śląskie firmy Apex Predator i Szczyt-Formy zakochane po uszy w sporcie postanowiły połączyć siły i stworzyć jedyną w swoim rodzaju imprezę cross-biegową.

15 września na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany w Tychach będzie miało miejsce największe sportowe święto na Śląsku! Zawodnicy staną twarzą w twarz z, aż trzema dyscyplinami sportu: kajakarstwem, biegiem i crosstraining’iem. Każda z dyscyplin nastąpi jedna po drugiej tak, aby podnieść poprzeczkę najwyżej jak to możliwe. W celu zminimalizowania ryzyka zatorów na wodzie uczestnicy będą puszczani falami w grupach 10-15 osobowych.

Trasa to trzy etapy:

 • Stacje cross training na końcu trasy biegowej, które zostaną ujawnione na początku kwietnia, tak abyś mógł/mogła się dobrze przygotować
 • Pływanie kajakiem na Jeziorze Paprocańskim – 1km
 • Bieg wokół jeziora – 6,5 km

Sprawiedliwości stać się musi zadość w związku, z czym klasyfikacja została podzielona na dwie grupy: kobiet i mężczyzn, w których pomiary czasu nastąpią po każdej z dyscyplin (międzyczasy) oraz holistycznie (czas całkowity zawodnika), tak abyś mógł/mogła po skończonych zawodach porównać swoje wyniki z przyjaciółmi nie tylko z całego wyścigu, ale także z każdego z etapów.

Gadamy i gadamy o tym ile musisz wysiłku włożyć w ukończenie CrossRun Paprocany, ale przecież nagrody też ważna sprawa! Lojalni, zakochani w sporcie i hojni – to my! Dla trzech najlepszych zawodników i najlepszych zawodniczek przewidzieliśmy oprócz nagród od sponsorów, banknoty Jagiełły w ilości hmm… no właśnie może nie zdradzajmy tak wszystkiego na raz! Wpadnij na naszego fanpage’a na Facebook’u, a tam w swoim czasie udostępnimy informację ilu Władysławów czeka na macie na najlepszych. Zatem łapka w górę dla → https://www.facebook.com/CrossRunPaprocany/ Nie przejmuj się jeśli nie wygrasz, dla Ciebie nie zabraknie pamiątkowego medalu!

No dobra wszystko fajnie, ale jak się zapisać?

Śledź uważnie fanpage na Facebooku – CrossRun Paprocany, bo to za jego pośrednictwem będziesz mógł/mogła się zapisać dokonując wpłaty zależnej od terminu zapisu:

 • Od 1 kwietnia do 30 czerwca100 zł
 • Od 1 lipca do 31 sierpnia – 120 zł
 • Od 1 września do 10 września150 zł
 • Od 10 do 14 września160 zł (płatność możliwa jedynie w formie gotówki wynosząca 160 zł i możliwa do uiszczenia osobiście w siedzibie firmy Apex Gym ul. Pl. Korfantego 1 43-100 Tychy lub w siedzibie firmy Szczyt-Formy ul. Edukacji 7 43-100 Tychy)
 • 15 września tj. w dniu zawodów – 160 zł (płatne w biurze zawodów na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany)

Raz uiszczona opłata startowa nie podlega zwrotowi, w cenie: start w zawodach, pakiet startowy (koszulka CrossRun, ciepły posiłek, gadżety od sponsorów i partnerów), medal pamiątkowy

Jest jeden warunek! Musisz mieć ukończone 18 lat!

Zatem:

 1. Rezerwuj kartę w kalendarzu.
 2. Wpadaj na Facebooka https://www.facebook.com/CrossRunPaprocany/
 3. Szukaj Jagiełły w skarpetkach z kasą na czarną godzinę.
 4. Zapisuj się.
 5. Zaczynaj przygotowania i daj z siebie wszystko 15 września!

Czujesz niedosyt? Dopytaj nas za pośrednictwem Facebooka, drogą mailową: kontakt@apexgym.pl lub telefonicznie: 517 327 969 lub 575 166 999

Ośrodek Wypoczynkowy Paprocany

Parkowa 17, 43-110 Tychy

Rękawice rzucone! Kto odważy się podnieść?!